Terug

table blog
Wie of wat zijn
The Sounding Burrows?


Contact


Volg me op facebook
Volg me op instagram
Volg me op youtube



Als je graag iets voor me mee wilt nemen: hoeft niet, maar wil je het echt, dan is dat natuurlijk heel leuk!
Alleen ...
Ik houd niet van chocola, ik drink geen wijn of andere alcoholische dranken en ik ben allergisch voor bloemen (ik heb niet eens een vaas in huis!).
Waar je me wel erg blij mee maakt, is onderstaande.
Alvast bedankt!




16 juni 2014

Hazle heeft een vijftal!

Op vrijdag de dertiende vond Hazle het mooi geweest en besloot dat het tijd werd haar kroost het levenslicht te laten aanschouwen.
Hoe kon het ook anders met die enorme dikke buik van haar?!
Tussen 18.00 en 22.00 uur heeft ze gestaag ongeveer ieder uur een pupje tevoorschijn getoverd en toen stond de boel een tijdje stil, maar om 02.00 uur was nummer 5 er ook, een prachtig rood reutje.

In totaal dus 5 pupjes: rood teefje, grizzle reutje, rood teefje, grizzle reutje, rood reutje

Rose, Richard, Violet, Onslow en Emmett
Allemaal ca 230 gram - knap he?!

Een erg harige Hazle doet heel erg goed haar best en is geweldig lief voor de puppen. De melk stroomt rijkelijk, maar de huishoudelijke taken ziet ze niet zo zitten. Ik ben dus ieder anderhalf uur puppybilletjes aan het wassen ...
Gelukkig is het vandaag niet zo warm en kan ik Hazle weer af en toe kammen - ze had zo'n dikke buik dat ik niet durfde! Haha!
Dus gisteren al een hoop ondervacht uitgekamd en nageltjes geknipt, maar langer wilde ze niet bij de puppen weg en als ze terug wil, mag ze accuut Ze heeft er een goed gevoel voor wanneer ze lekker op zichzelf kunnen slapen en wanneer zij er per sé bij moet zijn. Heel ontspannen en toch heel zorgzaam.
Ik ben trots op mijn lieve meid!


Iets na negenen: 4 pups.


Volgende ochtend: 5 man sterk!


Weer een lekker kluitje.


Hazle tevreden :)





Wil je The Sounding Burrows steunen of heb je baat bij wat ik schrijf? Een donatie wordt altijd erg op prijs gesteld!

















TSB Flirck photostream
TSB Youtube Channel
Nederlands Lakeland Terrier Forum
Sounding Burrows Facebook Page







Wil je The Sounding Burrows toevoegen aan je favorieten?
Klik dan hier.


Deze site is handgeschreven m.b.v. notepad en Coffeecup Free HTML Editor.


Wettelijke opmerkingen: deze website en zijn inhoud vallen onder het auteursrecht van © The Sounding Burrows.
Als je iets van de inhoud wilt gebruiken, mag je dat doen mits je erbij vermeldt dat de info of plaatjes van The Sounding Burrows komen,
je de inhoud niet verandert en mij een stuurt om me ervan op de hoogte te stellen.
Oftewel, gewoon je gezond verstand gebruiken en beleefd blijven.
Aan de inhoud van deze site kunnen geen rechten ontleend worden.
Mocht ik iets hebben staan waarvan je de juistheid betwijfelt, of als ik iets heb overgenomen wat van jou is,
stuur me ook dan even een zodat ik de inhoud kan wijzigen,
en eventueel een verwijzing kan toevoegen of anders de betreffende inhoud verwijderen.



divider